Bir çoğunuz belki ilk defa su kaçağı tespiti kelimesi ile karşılaşıyor olabilirsiniz ve sizler için ciddi bir konu gibi gelmeyebilir ancak yapınızda sizlerde bu sorunla karşılaştığınızda ne kadar önemli bir sorun olduğunu farkedeceksiniz. Gaziosmanpaşa ilçesi dahil tüm istanbul ilçelerinde su kaçağı tespiti hizmetimi evler için ve işyerleri için bulunmaktadır. Bazen ufak bir sızma ile yol alan su kaçağı bazende ciddi derece kaçak boyutu ile karşımıza çıkmaktadır. Bazende gizli su kaçağı dediğimiz görünmeyen ama binada zararlar oluşturan, duvarlarda damlama, terleme, rutubetlenme gibi sorunlarla yüzeye çıkmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Gaziosmanpaşada Kırmadan Su kaçağı tespiti için kaliteli nitelikli hizmet sizlerle

Su kaçağı Neden Meydana Gelmektedir

Su kaçağının mekanınızda meydana gelme nedenleri birbirinden farklı sorunlara dayanmaktadır. Binanızın tesisat boruları ömrünü tamamlamış olabilir ve çatlamar başlamış olabilir. Bu genelde yaşlı diyebileceğimiz binalarda görülmektedir. Yapılması gereken tüm tesisat borularının gözden geçirilmesi ve sorunlar boruların değiştirilmesi veya tüm tesisatın yenilenmesi ile çözüm sağlanmalıdır. Bir başka oluşmasına etken durumda tesisat borularının yanlış montajı hatalı kaynak yapılması neticesinde sızma oluşmasıdır. Çeşitli alanlarda yapılan tadilat işlemlerinde darbe alan borularda da çatlama görülmekte ve su sızması ile başlayan problem su kaçağına dönüşmektedir. Gaziosmanpaşa bölgesinde eski ve yeni yapılarda bugüne kadar bir çok su kaçağı tespiti işlemini başarı ile yapan firmamız yaptığı tüm uygulamalarda işi şansa bırakmadan teknik cihazlar yardımı ile sizlere servis desteği vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Süresi Ne Kadardır ?

Aslında bu süre firmadan firmaya uzmandan ustaya göre değişebilmektedir. Firmamız gaziosmanpasasukacagi.net ekipleri firma bünyesinde bulunan teknolojik cihazları ve personel tecrübesi ile ortalama aldığı işleri 30 dakika da sonlandırmaktadır. Bu süre tek dairenin su kaçağı tespitinde verilmektedir. komple binalarda istenen su kaçağı tespit hizmetlerinde süre doğal olarak artacaktır. Eski tip yönlemlerde tahmin edebileceğiniz gibi bırakın bir kaç dakikayı günler süren hatta hafta boyunca devam eden bir işlem bulunmaktaydı. Günümüzde de hala eski yöntemler ve tahmine dayalı ilerleyen uygulamalar yapılmaktadır. Firma olarak önerimiz bireysel olarak degil servis hizmetini fima bünyesinde veren elinde görüntülü, kameralı cihazları bulunan uzman teknisyenlerden hizmet almanızdır.